🔶🔸معرفی گالری مهیسان🔸🔶

گالری مهیسان از تابستان سال 1395 در زمینه ی دکوراسیون داخلی اقدام به فعالیت نموده است و با ارائه بیش از 30 برند ، مجموما 400رنگ لمینت و پارکت، 45 رنگ کفپوش ، پی وی سی و ۲۵۰ آلبوم کاغذ دیواری ، انواع دیوار پوش ،قرنیز و ابزارالات MDF و PVC ، بیش از ۶۰ طرح آجر در رنگهای مختلف،بیش از 300 طرح پرده، تور،زبرا و استور،تایل های دکوراتیو چرمی و استیل ،پنل های اسفنجی و پارتیشن و … در خدمت عزیزان هموطن میباشد. گالری مهیسان در زمینه کاغذ دیواری ، لمینت و… به عنوان یکی از پرفروش ترین ها در بین رقیبان خود حاضر شده است . از این حیث توانسته با کیفیت عالی محصولات خود ، با تکیه به اعتماد مشتریان و قیمت مناسب محصولات ، سهم قابل توجه ای از بازار دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص بدهد.

🔶🔸خط مشی و ارزش ها🔸🔶

گالری مهیسان به عنوان فروشگاه تخصصی در زمینه ی ارائه محصولات دکوراتیو فعالیت می نماید. این مجموعه به منظور برآورده ساختن اهداف سازمانی و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان راهبردهای زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:
1. ارتقاء سطح رضایت و وفاداری مشتریان و مصرف کنندگان در خصوص محصولات عرضه شده توسط این مجموعه از هر لحاظ
2. ارتقاء قابلیت های مجموعه با توسعه مداوم محصولات به لحاظ کیفی و کمی
3. حفظ و حراست محیط زیست و نیز حفظ سلامت و ایمنی انسان ها و اعتقاد کامل به استانداردهای جهانی و مسائل زیست محیطی
4. سهیم بودن در توسعه مفهوم معماری و دکوراسیون در منازل ،ادارات و…
5. شفافیت کامل در تعاملات مجموعه

🔶🔸اهداف و چشم انداز🔸🔶

 

اساس تفکر و هویت تجاری ما کیفیت مطلوب کار است. ما بزرگ می اندیشیم و هرگز عملکرد خود را تحت تأثیر منفعت طلبی های مقطعی قرار نمی دهیم. یکی از عواملی که توسعه و کیفیت زندگی انسان را تحت تأثیر جدی قرار می دهد مسکن است و به نظر می رسد آنچه در این مسیر ضروری است پاسخگویی به نیازها، کمبودها، پیشرفت ها، تکنولوژی، آسایش و آرامش در این حوزه است. پایبندی گالری مهیسان در جستجوی راهکارهایی برای ارائه کیفیت عالی همواره مدنظر بوده و در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز و توسعه آسایش و آرامش جامعه و ایجاد هم افزایی مضاعف در زنجیره ساختمان سازی بوده است.
در این راستا نیز راهبردهایی به شرح ذیل را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:
1. مدیریت کامل کلیه ی محصولات
2. توان رقابتی بسیار بالا در کیفیت و قیمت
3. تلاش برای بدست آوردن رتبه برتر…